ITS Maailma Kongress Kopenhaagenis

Hea meel on teatada, et avanenud on registreerumine 17.-21.09 Kopenhaagenis toimuvale ITS Maailmakongressile, kus saab kokku intelligentse transpordi valdkonna kogukond üle kogu maailma.

Kongressil toimuvad uusi tehnoloogiaid ja valdkonna arenguid tutvustavad sessioonid, demonstratsioonid ning avatud on uuemate tehnoloogiate presenteerimiseks suur messiala. Kongress pakub erinevaid võimalusi kontaktide loomiseks nii avaliku- kui erasektori esindajate hulgas üle kogu maailma.

Varasematel Euroopas toimunud maailmakongressidel on osalejaid olnud ligi 14 000.

Kongressi teemadega on lähemalt võimalik tutvuda SIIN.

Ürituse raames toimub eraldi Põhjamaade sessioon Nordic Stream, mille raames plaanime koostöös Soome, Rootsi, Norra ning Taani võrgustikega eraldi linnade liikuvusprobleemide lahendamisele suunatud seminari, kus esialgsete plaanide kohaselt ka Eesti ettevõtted saaksid laval võimaluse oma lahendusi tutvustada.

Püüame Eesti delegatsiooniga kaasa saada ka VIP-i, et Eesti teemadele kongressil rohkem tähelepanu püüda.

Ühtlasi on ITS Estonial ITS Nationals võrgustiku kaudu võimalik korraldada erinevaid lisaüritusi/kohtumisi teie poolt soovitud osapooltega üle kogu maailma. Sellekohaseid soove ootan nii kiiresti kui võimalik, kuna osalejate kalendrid täituvad kiiresti. Lisaks plaanime koostöös Smart City klastriga Eesti võrgustikule kohapeal ühist networking üritust.

REGISTREERUMINE: kongressil osalemine on tasuline, kuid kui saame Eestist kokku piisavalt suure delegatsiooni, siis grupina ITS Estonia kaudu registreerudes on võimalik taotleda allahindlust (5-10%). Selleks palun teatage mulle oma osalemissoovist hiljemalt 05.04 maarja.rannama@itl.ee. Registreerin kõik osalejad korraga ühtse grupina. Kongressi osalemistasudega on võimalik tutvuda SIIN.

MAJUTUS: kuna suurte ürituste puhul tekib Kopenhaagenis majutuse osas väga kiiresti defitsiit, siis peaks selle broneerima kohe. Täpsema info võimaliku hotelli osas saadan osalistele õige pea.

Täpsem info ja registreerumine:

Maarja Rannama
Koordinaator
ITS Estonia
www.its-estonia.com
maarja.rannama@itl.ee
+372 555 82672

Asukoht: Kopenhaagen, Taani
Sündmus algab: 17-09-2018 08:00 (GMT +02:00)
Sündmus lõpeb: 21-09-2018 17:00 (GMT +02:00)

Lisa kalendrisse 17-09-2018 08:00 21-09-2018 17:00 Europe/Tallinn ITS Maailma Kongress Kopenhaagenis 2018. aasta 17.-21. septembril toimub ITS Maailma Kongress Kopenhaagenis. Kopenhaagen, Taani