Hommikukohvi ITL-i arendusnõunikuga

Alates käesolevast aastast töötab ITL-is arendunõunik Mart Toots, kelle üheks põhieesmärgiks on ettevõtete abistamine innovatsiooni ning teadus- ja arendustegevustes sh Horizon Europe meetmetest rahastuste taotlemisel.

Olete väga oodatud haarama hommikuse kohvi ning tulema kuulama Marti, kui ta räägib lähemalt – millised on järgmise 7-aastase programmperioodi Horizon Europe võimalused just intelligentse liikuvuse ja logistika valdkonnas. Pakutavad rahastusmeetmed on väga erinevad, toetades nii teadustöötajate kaasamist, rahvusvahelist koostööd kui ka teadusmahukate arenduste läbiviimist. Fookuses on eelkõige sisuline osa ehk mida taotlejalt oodatakse ning millele hindamisel rõhku pannakse.

Lisaks räägib Mart ka sellest kuidas tema saaks aidata neid ettevõtteid, kes on valmis innovatsiooni ja teadus- ning arendusprojektidesse minema.

Olge valmis kohtumisel põgusalt rääkima ka sellest, kui palju ja kuidas olete seni T&A ja innovatsioonivaldkonnaga kokku puutunud ning millised suunad teid huvitaksid.

Töögrupiga on oodatud liituma ITS Estonia võrgustiku ametlikud partnerid.

Töögrupiga ühinemiseks võtke ühendust: maarja.rannama@itl.ee

Asukoht: Microsoft Teams Meeting
Sündmus algab: 09-03-2021 09:00 (GMT +02:00)
Sündmus lõpeb: 09-03-2021 10:00 (GMT +02:00)

Lisa kalendrisse 09-03-2021 09:00 09-03-2021 10:00 Europe/Tallinn Hommikukohvi ITL-i arendusnõunikuga Olete väga oodatud haarama hommikuse kohvi ning tulema kuulama Marti, kui ta räägib lähemalt - millised on järgmise 7-aastase programmperioodi Horizon Europe võimalused just intelligentse liikuvuse ja logistika valdkonnas. Microsoft Teams Meeting